2D a 3D vizualizace

Na základě vašich myšlenek a představ připravíme kompletní 2D a 3D vizualizaci kuchyně, koupelny, ložnice, obývací a dětské pokoje, komerční prostory, recepce hotelů nebo kanceláří. Postaráme se o celý proces tvorby interiéru. Netradiční i praktická řešení. Domluvte si schůzku ještě dnes. 

Poptávka vizualizace
Zakázková výroba

Pořiďte si kvalitní nábytek na míru od českého výrobce. Rádi Vám navrhneme a zrealizujeme nábytek pro váš domov, kancelář nebo firmu. Vyrábíme moderní i tradiční kuchyně, vestavěné skříně, stoly, židle, postele, komody, dveře, okna, vybavení kanceláří a prodejen, designový nábytek do hotelových pokojů a restaurací a spoustu dalšího. Dodáváme a montujeme nábytek po celé České republice. Ruční výroba.

Nezávazná poptávka
Lakování

Součástí našeho širokého portfolia služeb je rovněž lakování, nátěry a povrchové úpravy nábytku ze dřeva. Zajistíme lakování dřevěných desek, nábytkových dílců, dveří, oken, stolů, postelí i masivního nábytku. Lakování nábytku provádíme přímo v našem areálu.

Poptávka lakování
CNC obrábění

Na vlastním čtyř osém CNC stroji nabízíme zakázkové obrábění dřeva, plastu, měkkých kovů, lamina, Corianu a překližky. Využijte naše služby s mnohaletými zkušenostmi. Zašlete nám poptávku ještě dnes. Vhodné pro výrobu forem a dílů. Kvalitní a rychlé CNC frézování s individuálním přístupem a prvotřídním servisem.

Poptávka CNC obrábění
Montáž a servis

Po dokončení výroby se postaráme o kompletní dopravu a montáž nábytku v prostorách vašeho domu, firmy, hotelu nebo restaurace. Zajistíme kompletní přípravu prostorů před montáží i následný úklid a čištění. V případě jakéholiv poničení nebo reklamace k Vám zašleme naše zkušené truhláře, kteří problém vyřeší přímo na místě nebo zajistí demontáž a odvoz nábytku do dílny. 

Nezávazná poptávka
3D tisk

Nabízíme služby modelování a 3D tisku v tiskárnách Josefa Průši. Tiskem si pomáháme při nestandartních provedení, kdy potřebujeme atypické součástky, úchytky, výztuže a další součástky, které nejsou standartně vyráběné. Tiskárny nám dovolují připravovat projekty opravdu na míru prostoru i představám zákazníka. 

Poptávka 3D tisku

Nabízíme zakázkovou výrobu, lakování, CNC obrábění v Litomyšli, Svitavách, Ústí nad Orlicí, České Třebové, Poličce, Vysokém Mýtě, Hradci Králové, Pardubicích, Ostravě, Brně, Praze i v dalším městech České republiky. Zašlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes.